Jak skutecznie marnować czas

Przez ostatnie miesiące bardzo dużo się działo i było też postanowienie, że notka na blogu będzie co tydzień. Wyszło jak zwykle i nie będę za to przepraszał.

To nie będzie poradnik o tym jak skutecznie marnować czas. Bo przecież czas marnujesz codziennie choćby przez zasiedzenie się na facebooku. Otóż to, zrobiłem sobie ostatnio trzydniową przerwę od facebooka i wyszło mi to na dobre. Ok przyznam się bez bicia licząc w godzinach to było nawet dwa i pół dnia, ale nawet nie zdajecie sobie sprawy ile rzeczy udało mi się w tym czasie zrobić. Przeczytaj książkę wyjdź na spacer zrób cokolwiek innego. Nie marnuj czasu przed niebieskim ekranem oglądając zdjęcia znajomych wrzucane na kiblu.

Ja nie mówię, żeby całkiem od izolować się od świata współczesnych technologii i social mediów, ale raz na jakiś czas taka przerwa wychodzi na zdrowie szczególnie kiedy pracujesz przy komputerze na codzień. I właściwie jest on włączony przez większość godzin w ciągu dnia, bo przecież jeszcze oglądasz na nim netflixa i w pewnym momencie zdajesz sobie sprawę, że ekran niebieski ekran jest skutecznym złodziejem Twojego czasu. Chcesz zrobić coś więcej wyłącz go.. i zapisz się na kurs szydełkowania.  To jest taka moja dobra rada na zdrowie.

Na bloga też obiecuje wrócić. Obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Może nie co tydzień, a może co tydzień pożyjemy zobaczymy.ma

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *